جمعه, 26 شهريور 1400
  • ساعت : ۱۵:۳۵:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 73
  • کد خبر : ۱۰۹۳۹
با حضور مسئولین مدیریت شهری؛
میز خدمت در نماز جمعه شهرقدس برپا شد
در راستای تداوم ارتباط چهره به چهره مسئولین سازمان‌ها و ادارات شهرستان قدس با شهروندان و تسریع در روند حل مشکلات آنها، میز خدمت و پاسخگویی با حضور مسئولان شهرستان از جمله مسئولان مدیریت شهری در نماز جمعه این هفته در محل مصلی شهرقدس برپا شد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، در راستای تداوم ارتباط چهره به چهره مسئولین ادارات شهرستان قدس با شهروندان و تسریع در روند حل مشکلات آنها میز خدمت و پاسخگویی در مصلی شهرقدس، در نماز جمعه این هفته با حضور مسئولین سازمان‌ها و ادارات شهرستان برپا شد. 

بنا بر این گزارش، در این میز خدمت مسئولین مدیریت شهری و دیگر ادارات خدمات‌رسان، به منظور تقویت ارتباط مستقیم با شهروندان و تسریع در روند رفع مشکلات آنها در محل مصلی شهرقدس حضور یافته و با ملاقات‌ چهره به چهره با شهروندان و ارائه رهنمودهای لازم، دستورات مقتضی را در چارچوب قوانين، صادر نمودند.

بنا بر این گزارش، در این میز خدمت داودگرجی رئیس شورای اسلامی شهر، حسین چناقچی و محسن عسگری اعضای شورای شهر، رضا حیدری معاون خدمات شهری، مهرداد زارع معاون امور زیربنایی وترافیک، مهدی عزیزی مدیر منطقه ۲، محمدرضا اسدی مدیر منطقه یک، مرامی مدیر دفتر فنی شهرداری قدس حضور یافته و پاسخگوی سوالات و مطالبات شهروندان بودند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0