شنبه, 23 تير 1403
  • ساعت : ۱۳:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 54
  • کد خبر : ۱۳۱۲۳
روند توافق با مالكین جهت تعریض معابر تسریع شود
حسین چناقچی، عضو شورای اسلامی شهرقدس در نطق پیش از دستور خود در جلسه روز سه‌شنبه ۱۹ تیرماه شورا با بیان اینکه تعریض معابر جهت رفع مشکلات ترافیکی از مطالبات اصلی مردم است، خواستار تسریع در توافق با مالکین و اجرای طرح‌های تعریض معابر شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرقدس؛ وی افزود: خوشبختانه بحث تعریض معابر در سال جاری با جدیت بیشتری نسبت به گذشته در دستور کار شورای اسلامی و شهرداری قرار گرفته و اعتبار خوبی در بودجه بدین منظور پیش‌بینی شده است. شهرداری نیز جلسات مشترکی با مالکین برگزار کرده که باید روند توافق و تملک املاک معارض تسریع یافته و تعریض معابر اجرایی شود.

عضو شورای اسلامی شهرقدس در ادامه به ضرورت رفع مشکلات ترافیکی ورودی سرخه‌حصار پرداخت و اظهار کرد: مردم این منطقه هر روز ساعت‌ها در ترافیک زیرگذر موجود گرفتار شده و مطالبه جدی در رفع این موضوع دارند که لازم است به طور جدی در دستور کار قرار گیرد. همچنین بخشی از کمربندی جنب ریل راه‌آهن در محدوده سرخه‌حصار نیازمند روکش آسفالت می‌باشد.

لزوم احداث پل مکانیزه در بلوار انقلاب اسلامی، روبروی پارک آزادگان، روبروی آتش‌نشانی و مقابل دانشگاه آزاد، تسریع در برون‌سپاری خانه‌های فرهنگ، بهره‌برداری از خانه‌های فرهنگ شهید سلیمانی و شهید علمدار، نصب تابلوهای ورودی شهر و احداث سرویس‌های بهداشتی در سطح شهر از دیگر موضوعات مطرح شده توسط عضو شورای اسلامی شهرقدس بود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.15.0
    V6.1.15.0