شنبه, 23 تير 1403
  • ساعت : ۱۲:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 61
  • کد خبر : ۱۳۱۲۲
طرح احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید لشكری و سرخه‌حصار در دستور كار مدیریت شهری
نایب‌رئیس شورای اسلامی شهرقدس از بررسی طرح احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید لشکری و سرخه‌حصار در جلسه شورا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قدس؛ روح‌انگیز یوسفی با اعلام این خبر، گفت: به دلیل عبور ریل راه‌آهن سراسری از محور شمالی شهرقدس، تردد وسایل نقلیه در این محدوده از طریق تقاطع غیرهمسطح صورت می‌گیرد که با توجه به تک‌لاینه بودن زیرگذر سرخه‌حصار، اهالی این منطقه با مشکلات ترافیکی مواجهند.

وی افزود: بر همین اساس طرح احداث تقاطع غیرهمسطح در این منطقه در دستور کار قرار گرفته و مطالعات اولیه آن نیز انجام شده که معاون امور زیربنایی و ترافیک و مشاور عالی شهردار با حضور در صحن شورای اسلامی به تشریح جزئیات طرح پرداختند.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهرقدس با بیان اینکه تعریض زیرگذر موجود یا احداث تقاطع غیرهمسطح در امتداد بلوار شورای شمالی مدنظر قرار دارد، تصریح کرد: احداث روگذر با طرح تفصیلی شهر تهران تعارضاتی دارد و همچنین نیازمند تملک و صرف هزینه و زمان زیادی خواهد بود، لذا اجرای این پروژه نیازمند ارائه و تصویب طرح در شورای ترافیک تهران می‌باشد.

یوسفی افزود: در نتیجه تعریض زیرگذر موجود راه‌حل بهتری جهت رفع مشکلات ترافیکی منطقه سرخه‌حصار در کوتاه‌مدت می‌باشد که مقرر گردید طرح پروژه از سوی شهرداری جهت بررسی و تصویب به شورای اسلامی ارائه شود.

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.15.0
    V6.1.15.0