دوشنبه, 4 تير 1403
  • ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 103
  • کد خبر : ۱۲۵۴۶
next    /  4 prev
در بیست و ششمین جلسه شورای معاونین شهرداری قدس مطرح شد؛
ماموریت معاونت خدمات شهری و مناطق سه‌گانه شهرداری برای ساماندهی سد معبر
در بیست و ششمین جلسه شورای معاونین شهرداری قدس که عصر امروز به ریاست مهندس شهلی، شهردار و با حضور معاونین، مدیران مناطق و دیگر مسئولین عضو این شورا برگزار شد، ساماندهی سد معبر مهم‌ترین مسأله مطروحه در این جلسه بود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، در ابتدا مصوبات جلسات گذشته قرائت شد و اعضا گزارش عملکرد خود را راجع به مصوبات در جلسه ارایه دادند.

 

شهردار قدس کماکان جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز را به عنوان مهمترین اولويت در دستور کار مدیران مناطق سه‌گانه قرار داد و بر مسائلی از قبیل حفظ انضباط اداری پرسنل تکریم ارباب رجوع تسریع در روند صدور جواز در چهارچوب قانون، و تلاش برای کسب درآمد در راستای تحقق بودجه تاکید کرد. 

 

بنابراین گزارش، مهندس شهلی ضمن اشاره به انضباط شهری ارتقای نظم در تردد و عبور و مرور و رعایت حقوق شهروندی، معاونت خدمات شهری و مدیران مناطق را ساماندهی و جمع آوری سد معبر مکلف کرد.

 

در ادامه، شهردار قدس به برگزاری میزهای خدمت و جلسات پرسش و پاسخ در مساجد در محلات اشاره کرد و گفت برای حل مشکلات و ارایه خدمات مطلوب نباید منتظر بمانیم و باید بین مردم برویم و مطالباتشان را احصا و در جهت رفع مشکلات کوشا باشیم.

 

شهردار قدس با اشاره به حضور رییس اداره پست در صحن شورای اسلامی و پیگیری نمایندگان مردم در شورای اسلامی، حوزه های مربوط را به همکاری با اداره پست در جهت ساماندهی پلاک ها و کد پستی کوچه ها و معابر مکلف کرد.

 

مهندس شهلی همچنان رسیدگی به نیازهای گلخانه های شهرداری را جزو امورات مهم دانست و گفت احداث و بهره‌برداری از گلخانه موجب صرفه‌جویی بسیاری در هزینه های کاشت گل در سطح شهر داشته است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.15.0
    V6.1.15.0