سه‌شنبه, 4 مهر 1402
  • ساعت : ۲۰:۲۲:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 99
  • کد خبر : ۱۱۹۵۹
در ۵ ماهه نخست سال جاری انجام شد؛
مرمت و بهسازی آسفالت بیش از ۲۳ هزار مترمربع از معابر شهرقدس
امین رحمتی سرپرست معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری قدس، ضمن تاکید بر اهمیت و نقش ساماندهی معابر در بهبود سیما و زیست شهری و تسهیل در تردد شهروندان، و همچنین با اشاره به پیگیری مطالبات مردمی توسط اعضای شورای اسلامی و شهردار قدس در جهت اجرای گسترده عملیات ساماندهی معابر، از اجرای ۲۳ هزار مترمربع عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت در مناطق سه‌گانه توسط این شهرداری خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، رحمتی با اعلام این خبر گفت: از دغدغه‌های اصلی مجموعه مدیریت شهری در جهت رضایتمندی شهروندان بحث ساماندهی معابر با انجام اقداماتی نظیر اجرای لکه‌گیری و روکش آسفالت، جدولگذاری و پیاده‌روسازی و همچنین اصلاح شبکه هدایت آب‌های سطحی در سطح شهر است که در سال جاری توسط اعضای شورای اسلامی و شهردار قدس در اولویت اجرا قرار گرفته و بودجه قابل توجهی به این امر اختصاص داده شده است.

وی عنوان کرد: در راستای اجرای طرح جامع ساماندهی معابر شهرقدس در ۵ ماهه نخست سال جاری حدود ۲۳ هزار مترمربع عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت در مناطق سه‌گانه شهر توسط شهرداری انجام شده و هم اکنون نیز در بعضی معابر در حال اجراست. 

سرپرست معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری قدس خاطرنشان کرد: تا به امروز ۲۳ هزارمترمربع عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت در سطح شهر انجام شده که ۸ هزار مترمربع سهم منطقه یک، ۷ هزارمترمربع سهم منطقه ۲ و ۸ هزارمترمربع سهم منطقه ۳ شهرداری قدس بوده است.

وی در پایان سخنان خود گفت: معابری که نیاز به ساماندهی داشته باشند توسط تیم شناسایی در دفاتر فنی مناطق بررسی می‌شوند و طبق اولویت اجرا در دستور کار قرار می‌گیرند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0