پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

سه‌شنبه, 2 بهمن 1397
دسترسی های سریع

گزیده اخبار

شهردار قدس در گردهمایی اقوام غرب استان تهران م ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ 
مسعود مختاری شهردار قدس، در گرهمایی اقوام غرب استان تهران با اشاره به دو معضل اصلی شهر قدس، تأکید کرد این مسائل شهروندان را از دریافت تسهیلات محروم کرده است و خواستار مساعدت خانه ملت در این خصوص شد.

شهردار و رییس ستاد مدیریت بحران شهرداری قدس عن ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ 
مسعود مختاری رییس ستاد مدیریت بحران شهرداری قدس، از آمادگی کامل نیروهای شهرداری و دست اندرکاران ستاد مدیریت بحران خبر داد و به تشریح اقدامات صورت گرفته در این زمینه پرداخت.
مسعود مختاری شهردار قدس، با اشاره به چهار پروژه ی محرک در راستای بازآفرینی شهری در شهر قدس، بر لزوم تسریع در رسیدگی به پرونده های بازآفرینی شهری در کمیسیون ماده 5 تأکید کرد.

شهردار قدس در جلسه با مشاوران پروژه های فنی و ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ 
شهردار قدس در جلسه با مشاوران پروژه های فنی و عمرانی شهرداری قدس، گفت: پروژه های عمرانی شهرداری باید در اولویت قرار گیرند.
نقی علی وند رییس شورای اسلامی شهر قدس صبح امروز با محسن هاشمی رفسنجانی رییس شورای اسلامی شهر تهران دیدار کرد، در این جلسه ضمن مطرح شدن مشکلات و معضلات اصلی این شهرها، بر همکاری راهبردی بین این دو شهر تأکید شد.
مسعود مختاری شهردار قدس، از هدف گذاری 16 پروژه در زمینه های فرهنگی، ورزشی، فضای سبز و بهسازی فضاهای شهری برای افتتاح در دهه فجر سال جاری خبر داد.

رییس شورای اسلامی شهر قدس:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ 
نقی علی وند رییس شورای اسلامی شهر قدس، در نخستین نمایشگاه بین المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری با رویکرد بازآفرینی پایدار شهری، گفت: بازآفرینی شهری، کلید ارتقای کیفیت زندگی شهروندان است.

اخبار
دسته بندي اخبار 
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ 
۱۹:۴۶:۹  | 
تعداد بازدید : ۱۱
نشست بررسی راهکارهای احداث تقاطع غیر همسطح ورودی شهر قدس با حضور مسئولین شهری و استانی در شهرداری قدس برگزار شد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ 
۱۹:۳۸:۵۸  | 
تعداد بازدید : ۶
حسین چناقچی در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بر توزیع عادلانه سرانه ها در تمام نقاط شهر تاکید کرد.حسین چناقچی در جلسه رسمی شورا اظهار داشت: در تنظیم لایحه بودجه امسال شورای اسلامی و شهرداری قدس ...
سلسله برنامه های آموزشی کمیسيون اجتماعی در هفته هوای پاک: آموزش و فرهنگسازی بهداشت محیط به دانش آموزان  جديد!
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ 
۱۱:۲۸:۲۱  | 
تعداد بازدید : ۱۷
رییس کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر قدس گفت: آموزش و فرهنگسازی بهداشت محیط به دانش آموزان به مناسبت هفته هوای پاک در برنامه های کمیسیون اجتماعی شورا اجرایی شد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ 
۹:۱۶:۴۱  | 
تعداد بازدید : ۳۸
شهردار قدس با بیان اینکه تعریض املاک معارض در معابر اصلی پر تردد در اولویت اقدامات کمیته تعریض قرار دارد، گفت: در 9ماه گذشته سال جاری، تعداد 90 پرونده تعریض در سطح شهر با هزینه ای بالغ بر 130 میلی ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ 
۹:۱۲:۲۲  | 
تعداد بازدید : ۲۱
غلامحسین حیدری معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری قدس، گفت: عملیات احداث سوله سالن کشتی شهر قدس با 83 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ 
۹:۲۴:۱۸  | 
تعداد بازدید : ۲۶
حمید کاظمی صیاد معاون خدمات شهری شهرداری قدس، با اشاره به برنامه های منسجم و هماهنگ در گرامیداشت ایام الله دهه فجر بر ضرورت گرامیداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی در تبلیغات محیطی تأکید کرد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ 
۱۲:۱۹:۱۶  | 
تعداد بازدید : ۲۶
مسعود مختاری شهردار قدس، ضمن بیان مزیتهای شرکت در نمایشگاه های مختلف و ارائه طرح های سرمایه گذاری، نمایش دستاوردها و توانمندیهای شهری در ایجاد فرصتهای سرمایه گذاری در شهر قدس را حائز اهمیت برشمرد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ 
۱۲:۳:۵  | 
تعداد بازدید : ۲۰
مسعود مختاری شهردار قدس، ضمن گرامیداشت روز هوای پاک، این مسئله را یکی از مهمترین معیارهای شهر زیست پذیر دانست و در ادامه به اقدامات صورت گرفته در این خصوص در شهر قدس پرداخت.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ 
۱۷:۳۵:۲۹  | 
تعداد بازدید : ۳۲
نقی علی وند، در دیدار با محمد رضا طالقانی - رییس اسبق فدراسیون کشتی ایران گفت: شهرقدس از نظر نیروی ورزشکاران پتانسیل خیلی بالایی دارد و شهری قهرمان پرور می باشد و بسیاری از کشتی گیران این شهر دار ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ 
۸:۲۵:۳  | 
تعداد بازدید : ۷۸
مسعود مختاری شهردار قدس، از هدف گذاری 16 پروژه در زمینه های فرهنگی، ورزشی، فضای سبز و بهسازی فضاهای شهری برای افتتاح در دهه فجر سال جاری خبر داد.
صفحه1از456123456...456.بعدي.برو

مسئولین مدیریت شهری

مردان بی ادعا

سامانه 137

پرداخت عوارض خودرو

ورزشگاه شهدای شهر قدس در یک نگاه

حدیث هفته
امام حسین(ع)  :
هيچ كس روز قيامت در امان نيست ، مگر آن كه در دنيا خدا ترس باشد.
بحار الانوار، ج 44، ص 192

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0