پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
عنوان : پیام تبریك مدیریت شهری قدس به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ 
منبع خبر : مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

پيام تبريك مدیریت شهری قدس به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قدس در پیامی فرارسیدن سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر را تبریک گفتند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مدیریت شهری قدس طی پیامی فرارسیدن سوم خرداد سالروز فتح غرورآفرین خرمشهر را به همه قهرمانان و جان برکفان دوران هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران، جانبازان، خانواده های معظم شهدا و همه ملت شریف ایران تبریک گفتند. در متن پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
فتح الفتوح سوم خرداد سال 1361 تجلی عنایت خاصه خداوند قادر متعال و یادآور جانفشانی و ایثارگری غیور مردان و رزم آوران خیبرشکنی است که طی نبردی شجاعانه دژهای مستحکم دشمن متجاوز را با طنین نام مبارک " علی ابن ابیطالب (ع) "در هم شکستند و خونین شهر را فتح کردند.

حماسه آزادسازی خرمشهر در تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران نقطه عطفی به‌ شمار می‌آید که ثمره حماسه آفريني‌ها و رشادت‌هاي دلاورمردان و سلحشورانی است که حسین وار با تمسک به قدرت لایزال الهی و نصب‌العین قراردادن فرامین مراد خویش در راه دفاع از شرف و ارزش های این مرز و بوم، با صلابت و استوار ایستادند و به سرافرازی ماندگار پیوند خوردند. خمینی کبیر این فتح غرورآفرین را «مَا النَّصْرُ إلّا مِنْ عِندِ الله» میداند که فاتحان این حماسه و «فرزندان اسلام و قوای سلحشور مسلح»، «مورد تقدیر ناجی بشریت و بر پا کننده عدل الهی در سراسر گیتی- روحی لتراب مقدمه الفداء- » هستند.

 اینجانبان ضمن تبريك و تهنيت سالروز این نصر عظیم الهی و روز مقاومت، ایثار و پیروزی به محضر فرماندهی معظم کل قوا و رهبرفرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای "مدظله العالی"، مردم ایثارگر و مقاوم خرمشهر، خانواده معظم شاهد و ایثارگر، توفیقات روز افزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف تاریخ انقلاب و دفاع از دستاوردها و آرمانهای آن را در سایه رهبری داهیانه رهبر معظم، از درگاه خداوند سبحان مسئلت داریم.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قدس


تعداد بازدید : 25

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0